Hipi për të parë perëndimin e diellit, bie nga shkëmbi modelja (FOTO)

“Nëse vritet një amerikan…”, si priti Donald Trump deri në vrasjen e gjeneralit

“Nëse vritet një amerikan…”, si priti Donald Trump deri në vrasjen e gjeneralit

Një modele britanike ka humbur jetën, pasi ra nga një shkëmb rreth 30 metra në Sidnei. Aty ku ajo humbi jetën njihet si vend i njohur për ‘selfie’.

Madalyn Davis, 21 vjeçe nga Lincoln i Anglisë kishte shkuar në Australi që nga viti i kaluar, pasi kishte vendosur të niste një jetë të re.

Përpara se të shkonte tek shkëmbinjtë në Gjirin Diamond, 21-vjeçarja kishte qenë në një festë me 7 nga miqtë e saj.

Sipas mediave ata kishin kaluar një gardh dhe ishin ulur në skaj të shkëmbit për të parë lindjen e diellit. Ky vend njihet nga turistët si pikë popullore për të bërë ‘selfie’.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey