Hoxha dhe Demiri vizituan banorët e Nerashtit, zotohen për zgjidhjen e problemeve të këtij fshati

Ministri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha si dhe Drejtori i Agjensionit për Punësim, Abdush Demiri sot kanë qëndruar për vizitë në fshatin Nerasht, ku janë njoftuar më afër me problemet me të cilat përballen banorët e këtij fshati.

Nëpërmjet rrjeteve sociale Ministri Hoxha ka dhënë detaje më shumë në lidhje me vizitën nga ku ka bërë të ditur se do angazhohet personalisht si Ministër por edhe subjekti që ai përfaqëson, Lëvizja BESA që dy rrugët e këyij fshati që janë jetike për zhvillimin e bujqësisë të rregullihen sa më parë./ora24.tv

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey