Leartën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, ostavlja 'nepromišljen' s konačnim izgledom

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë

PAMETNI IZDAVAČ

Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

PAMETNI IZDAVAČ

Pasi rezultoi pozitiv me koronavirus, Ibrahimovic befason me deklaratën

Ibra tallet pak me coronavirusin. Zlatan Ibrahimovic është testuar sot pozitivisht me koronavirus dhe duket se

PAMETNI IZDAVAČ

Mposht Sevillan, Bayern shpallet kampion i Superkupës së Evropës

Bayern Munich shpallet kampion i Superkupës së Evropës. Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Bayernit dhe Sevillas,…

PAMETNI IZDAVAČ

Kemali vjen me imazhin më të ëmbël me djalin

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk. Me rolet e tij arriti të

PAMETNI IZDAVAČ

Lola pranon dhuratën më të bukur, ne pridržava se reakcije

Lola Haradinaj është një emër tejet i lakuar në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit

PAMETNI IZDAVAČ

Shaqiri me supergol nga gjuajtja e lirë

Supergol i Shaqirit nga gjuajtja e lirë. Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao

PAMETNI IZDAVAČ

Aubameyang tregon pse vazhdoi kontratën Arsenal

Aubameyang së fundi ka rinovuar kontratën me Arsenal. Pierre Emerick Aubameyang ka folur lidhur me rinovimin

PAMETNI IZDAVAČ

Milan me fitore të vështirë ndaj Bodo/Glimt

Milan ka shënuar fitore ndaj Bodo/Glimt. AC Milan ka kaluar në playoff të Europa Ligë duke

PAMETNI IZDAVAČ

Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë

PAMETNI IZDAVAČ

Afrona e Bleros si zonjë e rëndë, la pa mend të gjithë me paraqitjen e fundit

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

PAMETNI IZDAVAČ

Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Qëndresa e Labi prindër për herë të dytë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka Ajo është e

PAMETNI IZDAVAČ

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi

Leonora je vrlo dragi pjevač za javnost. Ona je postala dio scene…

PAMETNI IZDAVAČ

Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur

PAMETNI IZDAVAČ

Flet Ibrahimovic pasi doli pozitiv me koronavirus, tregon se si është gjendja e tij

Lojtari shumë i njohur, Zlatan Ibrahimovic ka dalur pozitiv me koronavirus. Zlatan Ibrahimovic ka reaguar ashtu

PAMETNI IZDAVAČ

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey