Evo što vam je potrebno za 14 dana karantene u

Imagjinoni të keni ngecur në shtëpi në karantinë për shkak të koronavirusit të ri ose ndonjë

Spahiu: Corona virus će nestati tijekom svetog mjeseca Ramazana

Corona virus će nestati tijekom svetog mjeseca Ramazana. Natyrisht, kjo do të ndodhë

Studiuesja kineze në Fakultetin e Shkencave, tregon të vërtetën e trishtë për Coronavirusin

Disa rreshta të shkruara nga një studiuese kineze për të treguar të vërtetën në lidhje me

Koronavirus / Ekspertët japin kohën se kur mund të marrë fund pandemia

Të gjithë këto kohë kanë ngritur pyetjen, kur do të përfundoj koronavirus? Në lidhje me këtë

Dr.Berati: ILAÇI NATYRAL kundër VIRUSIT TË RI (Covid-19 2020)

ILAÇI NATYRAL kundër VIRUSIT TE RI (Covid-19 2020). Selam alejkum! Të nderuar vllëzer dhe motra. Nuk

Shpërndahet falas ilaçi kundër Covid-19 në Itali, jep rezultate pozitive

Ka nisur në Itali përdorimi i ilaçit Tocilizumab, si terapi për kurimin e pacientëve me koronavirus,…

Testohet për herë të parë vaksina kundër Covid-19 (Video)

Ndërkohë që numri i të infektuarve me COVID 19 në botë po rritet, shkencëtarët nuk saktësojnë

Ekspertët kinezë: Ja cilat grupe gjaku janë më të rrezikuara nga koronavirusi

Koronavirusi është një kërcënim për të gjithë botën. Në rang global kanë humbur jetën deri më

Video për fëmijët si t’i lajnë duart në mënyrën e duhur dhe udhëzues për koronavirusin

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk publikoi video për atë si

Ovdje završava kada corona virus epidemije, Tritan liječnik govori navigaciju

I ftuar në “Provokacija”, mjeku i njohur Tritan Kalo u shpreh se korona virusi ka gjasa

Kosovski liječnik kaže mjere koje treba poduzeti za zaštitu od korona

Doktori Gastroenterolog, Visar Berisha, ka treguar për masat që duhet marrë për parandalimin e rrez*ikshmërisë së

Trvri: Savjeti za sprječavanje Corona virus, na albanskom (foto)

Ish ministri i shëndetësisë, Arben Taravari i del në ndihmë ministrisë përkatëse që këshillat për prevenim

Test potencijalni cjepiva protiv korona

Prodhuesi i medikamenteve “Moderna” nga Kembrixhi në shtetin amerikan Masaçusets ua dërgoi në testim hulumtuesve shtetërorë

Zaštita od korona / Kako stvoriti vlastite maske i sredstva za dezinfekciju

Kryesorja për të parandaluar infektimet nga epidemitë është kujdesi ndaj higjienës personale. Ndaj, mos përtoni të

10 këshilla si të mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni

Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey