Humbi disa kilogramë, Lulja tregon sekretin si e arriti këtë për një kohë të shkurt!

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo kohëve të fundit ka humbur disa kilogramë.

E si e ka arritur që për një kohë të shkurt t’i largojë disa kilogramë, Lulja ka treguar përmes një videoje që e ka postuar në Instagramin e saj.

E cili është sekreti shikojeni videon dhe Lulja na tregon… /ORAinfo/

Pamje…

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey