Humbi goxha peshë, kështu po duket tani trupi i Teas

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka filluar të bëhet gati për verë.

Ajo është nisur drejt bregdetit, teksa nuk po mungojnë edhe pozat më tërheqëse nga ajo.

Mirëpo, me një story të publikuar në Instagram e veshur me bikini ajo vërehet se ka humbur edhe më shumë peshë.

Kjo foto u bë virale, dhe Tea duket shumë e lumtur.

https://www.instagram.com/p/CON0RqihEHQ/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey