Humbi mbi 20 kilogramë, Afërdita duket si çikë e re

Afërdita Demaku, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Me zërin dhe këngët e saj të pavdekshme ka bërë që çdo herë ta ketë afër publikun e saj besnikë, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është një artiste, ajo domosdoshmërish duhet të kujdeset për vetën e saj. E këtë gjë e ka arritur vitin e fundit, ku shihet një ndryshim i madh në pamjen e saj.

Ajo thuhet se ka humbur mbi 20 kilogramë, e kjo vërehet qartë edhe në fotot e fundi të saj, ku duket si një 20 vjeçare./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey