Humbi nënën para një viti, ‘Selin’ ju përlot me postimin për të

Luana ftoi edhe burrin e motrës në emision, por çka po bën kështu Geti

Hande Ercel po bën bujë si aktore shumë e suksesshme në kinematografinë turke.

Serialet që mori pjesë janë të panumërta dhe në secilin rrëmbeu rolin kryesor, përcjell ORAinfo.

Në publikun kosovar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin ‘Vajzat e Diellit’.

Selin është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Para një viti ajo ka humbur nënën dhe në këtë ditë të rëndë për të Selini ka publikuar foton më të bukur që ka me nënën dhe motrën./ORAinfo/

Luana ftoi edhe burrin e motrës në emision, por çka po bën kështu Geti

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey