I dashuri i Duas “ëndërron” Shqipërinë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, modeli Anwar Hadid po shijojnë lidhjen e tyre. Dua po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria.

Sot, artistja ka publikuar në instastory një imazh të të dashurit të saj, i cili shihet duke fjetur. E interesant është emoji që Dua i ka lënë fotografisë, në të cilën shihet Anwar.

Ajo ka vendosur flamurin e Shqipërisë sipër imazhit të të dashurit se kinse ai është duke ëndërruar për Shqipërinë. Ndryshe, Dua Lipa dhe Anwar Hadid më 14 qershor kanë festuar përvjetorin e dytë të lidhjes.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey