I riu ngacmon seksualisht vajzat në Prishtinë, shpërthen Emine Çunmulaj

Modelja e njohur Emina Cunmulaj, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara, ka reaguar ndaj disa videove ku shihet një i ri duke ngacmuar seksualisht vajza të reja në rrugët e Prishtinës. Tejet e revoltuar, Cunmulaj bën thirrje për marrje të menjëhershme masash.

“Ajo që do të postoj në vijim është shumë shqetësuese, por duhet të flitet për të dhe të merren masa për këtë monstër. Kjo është diçka që lidhet drejtpërdrejtë me Kosovën, në veçanti me policinë e Prishtinës, që duhet ta arrestojnë dhe ta fusin në burg këtë individ”-shkruan Emina Cunmulaj në postimin e saj të fundit në “Insta Story”.

BeerFest në Prishtinë: Gjashtë të arrestuar dhe një person dërgohet në spital
BeerFest në Prishtinë: Gjashtë të arrestuar dhe një person dërgohet në spital

The post I riu ngacmon seksualisht vajzat në Prishtinë, shpërthen Emine Çunmulaj appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 26, 2019 10:08 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147202
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit