Infektohet me COVID-19 Valdete Daka, kjo është gjendja e saj

Valdete Daka infektohet me COVID-19

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, është infektuar me COVID-19.

Ajo po qëndron në izolim dhe nuk është duke kryesuar mbledhjen e sotme. Këtë mbledhje po e kryeson, Cemajl Kurtishi.

Për këtë, anëtari i LVV-së, Sami Kurteshi iu është lutur anëtarëve të komisionit që të mbajnë maskat.
Mësohet se gjendja e Dakës është stabile.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey