Interi deklason Cagliarin

Giroud në Inter? Këto janë zhvillimet e fundit

Inter mposht lehtësisht Cagliarin.

Interi e ka mundur me rezultat 4-1 Cagliarin për të kaluar në rrethin tjetër të Coppa Italia. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Romelu Lukaku që ka shënuar dy gola

Interi ka vazhduar me formën e mirë edhe në Kupë të Italisë, ku e ka mposhtur me rezultat 4-1 Cagliarin.

Romelu Lukaku ka qenë kryefjala e kësaj ndeshje pasi që ka shënuar dy gola dhe ka qenë vazhdimisht i angazhuar gjatë gjithë ndeshjes.

Që në sekondën e 22 Interi shënoi gol dhe ishte pikërisht Lukaku që shënoi pas një kundërzbritje të shpejtë te të Interit që në minutën e parë të ndeshjes.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey