Ish e dashura e Romeos përfundon në spital

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi, së fundmi ka postuar foto e shtrirë në spital, në InstaStory.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, në Big Brother VIP.

Kujtojmë se Romeo është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey