Ish-ministri kosovar njofton se do të votojë në Shqipëri

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka publikuar në Facebook një fotografi me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Ai me këtë rast ka njoftuar se të dielën do të shkojë për të votuar në Shqipëri.

Ai me këtë foto ka shfaqur hapur edhe preferencën e tij politke, duke lënë të kuptohet se do të votojë për Lëvizjen Socialiste për Integrim, që udhëhiqet nga bashkëshortja e Ilir Metës, Monika Kryemadhi.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey