Fat i trishtë/ Theu izolimin në Londër, doktori gjen vdekjen në Berlin

Një doktor me bazë në Londër që refuzoi urdhrat e vetë-izolimit pas shfaqjes së simptomave të

Pamje horror/ Fëmijët izolohen me trupin e babait të vdekur, nuk varrosen të vdekurit

Familjet kanë nisur të djegin trupat e të afërmve të vdekur në rrugët e qytetit më

Ditë me fat për kinezët, ja sa viktima dhe sa të infektuar kishte 24 le ultime ore

Kina prej disa ditësh i ka shumë të vogla rastet me Koronavirus si dhe vdekjet numërohen

Parashikimi i tmerrshëm i ekspertëve për provincën e Ontarios në Kanada

Provinca më e madhe në Kanada ka bërë parashikimet e saj “të tmerrshme” mbi ndikimin e

SHBA bllokoi maskat për në Evropë, akuzohet për “pirateri moderne”

SHBA është akuzuar së fundmi për pirateri moderne pas raportimeve se ka ndryshuar destinacionin e një

rubare, calci sangue / quarantena sorelle folli s xy *, crepa colpo di stato peggio (IMMAGINI)

Debati i ashpër mes Kim dhe Kourtney Kardashian në lidhje me etikën e punës degradoi në

Un uomo sfortunato, 50 giorno di quarantena dopo l'infezione tre volte coronavirus

Xiong ka kaluar thuajse të gjithë shkurtin dhe gjysmën e marsit i mbyllur në shtëpi në

straziante lettere pensionato che ha perso la moglie di coronavirus (DETTAGLI)

Një burrë i mbetur i ve, me zemër të thyer, që humbi gruan e tij nga

Perché New Orleans un hotspot coronavirus?

Koronavirusi ka qenë shumë më vdekjeprurës në Nju Orlins, sesa në pjesën tjetër të Shteteve të

Nuk ndalet drama në Itali/ Tjetër ditë e tmerrshme, ja sa viktima u regjistruan 24 le ultime ore

Dhimbja në Itali nuk ndalet. 766 viktima me koronavirus janë regjistruar në Itali gjatë 24 orario…

Terapia që po aplikon Gjermania ndaj koronavirusit dhe që po shpëton jetë

Kur shifrat e personave te prekur nga COVID-19, i kane kaluar edhe Kines, Gjermania ka vendosur

cifre drammatiche dalla Gran Bretagna, centinaia di migliaia di vittime contagiate 24 le ultime ore

Ka shkuar në 684 numri i personave që kanë ndërruar jetë përgjatë 24 orëve të fundit

conducente urbano lamentava di pasagjeres tosse, muore di coronavirus (VIDEO)

Shoferi i një urbani ka ndërruar jetë nga komplikacione të shkaktuara nga koronavirusi, vetëm pak ditë

costruito nel 10 giorni all'ospedale gigante a Londra, Il ministro è apparso problemi malati a cerimonia (FOTO)

Hapet spitali gjigant fushor në një qendër konferencash në Londër, vetëm 10 ditë nga nisja e

il più triste! due infermiere 36 e 39 coronavirus vjeçë muoiono in poche ore (IMMAGINI)

Dy infermiere të linjës së parë të luftës kundër koronavirusit kanë vdekur sot në Britani, di…

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey