Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

Leonora è molto amata cantante al pubblico. Ajo u bë pjesë e skenës

EDITORE INTELLIGENTE

Një ‘mal me para’ i kanë kushtuar këto sandale dhe reçipeta Nora Istrefit

Nora Istrefi edhe për veshje të plazhit paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka

EDITORE INTELLIGENTE

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun. Ai…

EDITORE INTELLIGENTE

S’ka dasma e ndeja, Mimoza Shkodra e ka gjeturn ‘profesionin’ e ri

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga

EDITORE INTELLIGENTE

Cima feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka bërë

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi, apo siç njihet nga publiku si ‘Cima’ tash e shumë

EDITORE INTELLIGENTE

Pamje përralore nga ditëlindja e vajzës së Xhensilës dhe Besit

Pamje nga ditëlindja përrallore e vajzës së Besit dhe Xhensilës. Vajza e çiftit të estradës, Bes

EDITORE INTELLIGENTE

Ky imazh lidh kujtime të paharruar të Lules me Meden

Lulja tregon një foto, me të cilën e lidhin kujtime të paharruara. Lulja dhe Meda janë

EDITORE INTELLIGENTE

Vdes në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt

Ndërron jetë në moshën 27 vjeçare nipi i Elvis Presleyt. Ka ndërruar jetë në moshën 27

EDITORE INTELLIGENTE

Vdes aktorja e njohur

Vdes aktorja Kelly Preston – gruaja e John Travoltës. Kelly Preston, aktorja dhe gruaja e John

EDITORE INTELLIGENTE

Ishin të pa ndara, por a i bjen në mend Shkurtes për Shyhreten

Ai bjen në mend Shkurtes për Shyhreten? Ishin të pa ndara, kolege, shoqe, bashkëvendase e familjare.

EDITORE INTELLIGENTE

Nora Istrefi “mahnit” me format trupore në pozat me bikini – FOTO

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, il…

EDITORE INTELLIGENTE

Dafina e zhytur në luks, s’do të besoni sa ka paguar vetëm për një veshje

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Fatta eccezione per le canzoni,…

EDITORE INTELLIGENTE

Familja e Ermalit shembull për të gjithë, bëjnë një gjest për t’u duartrokitur!

Ermal Fejzullahu ëstë një këngëtar tejet i dashur kosovar. Oltre alla musica, ai është shumë i përfolur

EDITORE INTELLIGENTE

Një gjest i pahijshëm i gruas së Milotit, mund të jetë shkaktare e përhapjes së koronavirusit në Kosovë

Futbollisti kosovar, Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkizi para një muaji janë bërë prindër për

EDITORE INTELLIGENTE

Pamje nga ditëlindja e 2-të vajzës së Besit dhe Xhensilës

oggi, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston ditëlinjden. Ajka sot ka mbushur 2 rapidamente,…

EDITORE INTELLIGENTE

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey