Izet Mexhiti bashkë me Hazbi Likën – komandant Çela, përkrahje për VLEN

Hazbi Lika-komandant Çela një nga komandantët e njohur të UÇK-së është takuar me kryetarin e LD-së dhe kandidatin për deputet të koalicionit VLEN, Hazbi Lika. Siç mëson INA, Lika i jep mbështetje partisë së Mexhitit dhe koalicionit VLEN. “Ia VLEN koordinimi me Hazbi Likën – Komandant Çelën. Ishte dhe mbeti i palëkundur në shërbim të […] The post Izet Mexhiti bashkë me Hazbi Likën – komandant Çela, përkrahje për VLEN appeared first on InfoShqip.com.

Prill 23, 2024 - 22:00
 0  9
Izet Mexhiti bashkë me Hazbi Likën – komandant Çela,  përkrahje për VLEN

Hazbi Lika-komandant Çela një nga komandantët e njohur të UÇK-së është takuar me kryetarin e LD-së dhe kandidatin për deputet të koalicionit VLEN, Hazbi Lika.

Siç mëson INA, Lika i jep mbështetje partisë së Mexhitit dhe koalicionit VLEN.

“Ia VLEN koordinimi me Hazbi Likën – Komandant Çelën. Ishte dhe mbeti i palëkundur në shërbim të luftëtarëve, qytetarëve dhe popullit shqiptar!”, ka shkruar Izet Mexhiti në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale.

Lika ishte një ngq themeluesit e UÇK-së, por edhe BDI-së./INA/

The post Izet Mexhiti bashkë me Hazbi Likën – komandant Çela, përkrahje për VLEN appeared first on InfoShqip.com.