Ja ku po transferohet Shaw

Leicester City ,ka pyetur dhe dëshiron ta transferojë yllin e Manchester United, Luke Shaw, raporton Sunday Mirror.

Leicester aktualisht mburren me një lojtar Anglisë të tyre në atë pozicion, por Ben Chilwell është një objektiv i Chelsea, përcjell ORAinfo.

Nëse Chilwell do të largohet nga Leicester , ata do të bëjë një ofertë për Shaw i cili ka pasur një kohë të vështirë në Old Trafford që nga koha e anëtarësimit në gjashtë vjet më parë./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey