Ja sa euro do të paguhen Beatrix dhe Donaldi nga lidhja e tyre ne Big Brother

Bora-Donald-Beatirx një nga trekëndëshat e dashurisë më të komentuar ndonjëherë në showbizin shqiptar.

Kjo pasi Donaldi festojë 3 vjetorin e lidhjes me Bora Zemanin brenda në shrëpinë e “Big Brother” dhe më pas u lidh me Beatrix Ramosajn vetëm pak ditë më vonë.

Tingëllon shumë e çudtishme dhe toeoritë për lidhjen e tyre janë nga më të ndryshmet.

Në rrjet madje diskutohet edhe se të gjithë banorët paguhen gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” e madje ata që krijojnë çifte, qofshin edhe fallco paguhen me 30 mijë euro.

Këtë teori ndjekësit ja kanë shprehur edhe Arbanës e cila e ka ironizuar me një video të trashgimatres së “Top Channel”, Sara Hoxha e cila shfaqet duke qeshur me të madhe.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey