“Jam femër me moral”, reagon ish-miss Albania që doli në përgjimet e Zogut të Tiranës (FOTO)

Përgjimet të Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogut i Tiranës “kanë nxjerrë në skenë edhe emra të njohur të showbizit shqiptar. Një nga protagonistet në këtë rrjet prositucioni, që përmendet në përgjime, është edhe ish-missi, Eria Ago. Dosja.al mësoi se në përgjimet flitej për ish-miss Albania, Eria Ago, e cila kërkohej nga Anjeza Bena për të kryer marrëdhënie intime përmes Zogut të Tiranës.

Pas publikimit të lajmit ka ardhur një reagim edhe nga vetë modelja, e cila nëpër një postimi në Instagram shprehet se gjithçka është një shpifje dhe se bëhet me qëllimin për të hedhur baltë mbi figurën e saj. Ago ka theksuar se nuk ka nevojë për lekë.

“Dua të theksoj se nuk e mohoj njohje me Hermesin se ai ka lidhje miqësore me mua dhe familjen time, por vetëm kaq. “, shprehet ajo ndër të tjera.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey