‘Je ti ai që dëshiroja’, këto pamje tregojnë qe Fifi po ‘shkrihet’ pas të dashurit

Fifi është një ndër personazhet më të komentuar jo vetëm për jetën profesionale.

Këngëtarja ka qenë kryefjalë e mediave përgjatë muajve të fundit për pjesëmarrjen në Big Brother por edhe për romancën e re që ka nisur me Adis Patushin.

Prej muajsh, ajo po shijon lidhjen me Patushin dhe dyshja janë pothuajse të pandashëm.

Ata nuk kursejnë as dedikimet romantike për njëri-tjetrin në rrjete sociale. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një fotografi ku shihet e përqafuar me partnerin e saj.

“Je ti ai që dëshiroja”, ka shkruar Fifi krahas fotografisë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey