Jehona Dreshaj “godet” me pozat 18+ brenda veturës

Jehona Dreshaj është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe profesioni si modele.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe brenda veturës së saj ku ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë ndjeksëve të saj.

Jehona u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë kafe dhe duke zbuluar shumë nga hiret e saj.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey