Jeni mësuar ta shihni gjithmonë me fustane të gjata, Afërdita befason me veshjen e fundit

Afërdita Demaku, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera nga të gjitha moshat.

Ajo, ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ku ka sjellë gjithmonë projekte të reja të cilat janë dëgjuar shumë nga adhuruesit e saj,përcjell ORAinfo.

Tani, duket se ajo e ka më të lehtë ta ushtrojë këtë profesion pasi në krah dhe në këtë udhëtim të saj i është bashkuar edhe bija e saj.

Duke qenë se gjithmonë është pjesë e ekranit, Afërdita gjithmonë është kujdesur që të duket elegante dhe e kuruar në imazhin e saj.

Por, në përditshmërinë këngëtarja është tip shumë sportiv ndryshe nga skena ku tregohet eleganca e saj. Shikoni si duket me rroba sportive ajo./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey