Jennifer Lopez mbush 50-vjeç, partneri i saj harxhon shumën marramendëse për dhuratën

Jennifer Lopez po feston 50-vjetorin e saj e rrethuar nga luksi dhe makina sportive, e gjitha falë partnerit të saj, Alex Rodriguez.

Jennifer është parë duke provuar makinën e saj të re në Miami, një ‘Porche’ sportiv në ngjyrë të kuqe.

Për t’u rikthyer tek dhurata e Alex, ai ka harxhuar plot 140,000 dollarë dhe makina ka ardhur ‘e paketuar’ me një fjongo në ngjyrë floriri, që kombinon edhe me zbukurimet e festës së Lopez.

Kujtojmë se pak kohë më parë dyshja zyrtarizoi fejesën dhe duket se marrëdhënia e tyre është më mirë se kurrë.

Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh
Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh

Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh
Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh

The post Jennifer Lopez mbush 50-vjeç, partneri i saj harxhon shumën marramendëse për dhuratën appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 10:01 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147161
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit