Jonida Maliqi shijon pushimet në Korfuz, ekspozon linjat trupore në paraqitjet me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet në muzikë ose televizion.

Së fundmi, Jonida ka treguar se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Korfuz të Greqisë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare në Instagram disa fotografi, ku shihet duke shijuar motin e ngrohtë në ishullin greko-shqiptar.

Jonida gjithashtu nuk ka hezituar të publikojë disa imazhe të tjera, ku shfaqet teksa shijon notimin në pishinë, e veshur me një palë bikini një pjesëshe.
https://www.instagram.com/p/CQ6Wp_Tnvee/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e6074d67-8da9-45d1-b1f1-44e39f5ac670
Maliqi shquhet gjithmonë si një nga femrat më me stil në industrinë e muzikës vendore, gjersa moda përveç pasionit është profesioni i saj, si një sipërmarrëse e suksesshme e një butiku në Tiranë.

Përkundër angazhimeve në televizion, Jonida ka kohë që iu mungon fansave në prurjet e reja muzikore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey