Joshëse nga plazhi, veshja e saj merr vëmendjen

Sharing is caring!

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan KosovaToday.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën po duket shumë e ‘zjarrtë’.

E veshur me shumë stil, Lola po duket një zonjë e vërtetë nga plazhi. /KosovaToday/

Leonita me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Sharing is caring!

Loading...
shares