Jovevski dhe Ruskovska realizuan takim me kryeprokurorin bullgar Ivan Gashev

Kreu i Prokurorisë, Ljubomir Jovevski dhe kryeprokurorja e Prokurorisë për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Villma Ruskovska kanë realizuar takim me kreun e Prokurorisë bullgare, Ivan Gashev.

“Të dy palët diskutuan çështje me interes të përbashkët, veçanërisht në lidhje me bashkëpunimin në procedurat penale dhe luftën kundër krimit të organizuar”, thuhet në njoftimin e Prokuorisë Publike.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey