Ju kujtohet Mirsa Kërqeli ? Ja si duket sot ajo

Mira Kërqeli, ani pse nuk është pjesë më e skenës muzikore që një kohë, ajo nuk është harruar nga adhuruesit e saj asnjëherë.

Ajo jetën e saj e vazhdoi në Kanada, ku u martua e më pas u bë nënë e një vajze e një djali, shkruan ORAinfo.

Tani duket se ajo do të rikthehet në skenë, pasi disa imazhe të postuara nga vetë ajo, ka vënë në dyshime se ajo është duke përgatitur një këngë të re.

Mirsa, vazhdon të jetë një grua shumë e bukur dhe shumë lozonjare. Ajo tashmë është kthyer në një bionde, ku kjo ngjyrë duket se i rri shumë bukur asaj./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey