‘Ju pëlqeu, s’ju pëlqeu, unë e dua’, Adelina Tahiri e publikon burrin e saj 50 vjeçar në këtë gjendje!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat, përcjell ORAinfo.

Edhe pse në moshë, këngëtarja është e dashuruar kokë e këmbë në të.

Madje ajo në postimin e fundit i është kundërpërgjigjur atyre qe e kritikojnë për këtë martesë.

Ju pëlqeu, s’ju pëlqeu, unë e dua’, ka qenë përshkrimi qe Adelina i bërë fotos, ku burri j saj shfaqet duke ngrënë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey