Jurgen Klinsman “turpëron” Panuçin, e detyron të bëjë autogol (VIDEO) 

Në ndeshjen e mbyllur 3-3 mes legjendave të Gjermanisë dhe Italisë ishte i pranishëm edhe ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Cristian Panuçi, ish-mbrojtësi i të kaltërve.

Panuçi ishte protagonist në golin e dytë të shënuar nga Gjermania në këtë ndeshje legjendash.

Jürgen Klinsmann goditi në drejtim të portës, ndërsa Panuçi e shtyu topin në drejtim të rrjetës në tentativë për ta larguar atë.

https://www.gazeta-shqip.com/wp-content/uploads/2019/10/panuccccccc.mp4

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk October 8, 2019 4:06 pm ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=158501
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit