Jurgen Klinsman “turpëron” Panuçin, e detyron të bëjë autogol (VIDEO) 

Sharing is caring!

Në ndeshjen e mbyllur 3-3 mes legjendave të Gjermanisë dhe Italisë ishte i pranishëm edhe ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Cristian Panuçi, ish-mbrojtësi i të kaltërve.

Panuçi ishte protagonist në golin e dytë të shënuar nga Gjermania në këtë ndeshje legjendash.

Jürgen Klinsmann goditi në drejtim të portës, ndërsa Panuçi e shtyu topin në drejtim të rrjetës në tentativë për ta larguar atë.

https://www.gazeta-shqip.com/wp-content/uploads/2019/10/panuccccccc.mp4

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey