Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë

Këngëtari i njohur, Justin Bieber ka ndarë me fansat imazhe nga shtëpia e tij e re, të cilën tashmë po e ndan me bashkëshorten e tij, Hailey Baldwin.

Çifti u zhvendos në shtëpinë e Beverly Hills në fillim të këtij viti, pasi u martuan në vitin 2018 dhe duket i mahnitshëm për t’u argëtuar edhe me shoqëri.

Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren
Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

Në pronë ka pishinë dhe kopsht të gjerë, prona ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, një bodrum vere, dhomë kinema dhe bar.

Shtëpia u ndërtua fillimisht në vitet 1930, por ishte rinovuar gjerësisht për të krijuar një shtëpi moderne luksoze.

Përndryshe, Justin dhe Hailey janë martuar në fshehtësi në shtator të vitit të kaluar, teksa po planifikojnë edhe për një martesë të dytë.

Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren
Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren
Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

The post Justin Bieber publikon imazhe nga shtëpia me vlerë prej 8.5 milionë dollarë appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147771
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit