Justin Bieber vendos diamante tek dhëmbët, çmimi marramendës

Justin Bieber njihet për jetën luksoze që bën dhe shpenzimet marramendëse.Ai së fundmi ka habitur me shpenzimin që ka bërë me një aksesor.

Ai ka blerë një set diamantesh që vendosen tek dhëmbët dhe i ka zbuluar në mënyrë modeste në foton e postuar së fundmi. Megjithëse nuk i nxjerr dukshëm, ato nuk i shpëtuan syrit vëzhgues të mediave dhe publikut.

‘TMZ’ ka bërë kërkime për të gjetur vlerën e pajisjes estetike që ka blerë dhe ajo ka kushtuar plot 50.000 dollarë.

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jul 23, 2019 at 5:06pm PDT

Pajisja në fjalë është ndërtuar që të mbulojë tërësisht 8 dhëmbë me flori dhe diamante të bardhë 7.65 karat.

Shpenzime të tilla marramendëse për produkte që nuk është se kanë rol të rëndësishëm janë të shpeshtë tek yjet e ‘Hollywood’.

Pas Mykonos, Arbana dhe Eduarti vazhdojnë pushimet në destinacionin tjetër
Pas Mykonos, Arbana dhe Eduarti vazhdojnë pushimet në destinacionin tjetër

The post Justin Bieber vendos diamante tek dhëmbët, çmimi marramendës appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 10:01 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147170
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit