Juventus e nis frikshëm, Demiral dhe Ronaldo shtangin Romën (VIDEO)

Real Madrid fiton Supërkupën e Spanjës, Atletico ndalet nga penalltitë (VIDEO)

Real Madrid fiton Supërkupën e Spanjës, Atletico ndalet nga penalltitë (VIDEO)Juventusi e ka nisur me dy gola të shpejtë sfidën ndaj Romës. Skuadra e Sarrit ka zhbllokuar rezultatin që në minutën e 3-të me Demiral, që ishte në kohën dhe në vendin e duhur për ta devijuar topin në rrjetë.

5 minuta më pas Dybala fitoi një penallti pasi u pengua në zonë, teksa Cristiano Ronaldo arrin që të shënojë nga pika e bardhë.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey