Juventus vjen me transferim të “çmendur” nga Napoli

Sharing is caring!

Emre Can, mund të largohet nga Torino dhe të kthehet në Bundesliga.

Pas shitjes, Juventus do të përpiqet të plotësojë boshllëkun e mesfushorit gjerman, përcjell ORAinfo.

Një situatë për tu vërejtur është ajo e Allan-it. Marrëdhënia e mesfushorit brazilian me Napoli është në prag të kolapsit dhe lojtari mund të largohej nga San Paolo tashmë këtë muaj.

Dhe një nga zgjidhjet mund të ishte ribashkimi i tij me Maurizio Sarri në Allianz Stadium.

Paga gjithashtu nuk do të jetë problem për Bianconeri por do të ishte e nevojshme të gjesh një marrëveshje me Partenopein./ORAinfo/

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey