Ka humbur disa kilogramë, kështu po duket në vendin e punës Learta

Learta Jakupi, vazhdon të jetë një person shumë I dashur për publikun.

Ajo si grua e re është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë postin foto e video nga jeta e saj e përditshme shkruan ORAinfo.

Bukuroshja bionde është e martuar në një familje të pasur, ani pse edhe ajo vetë udhëheqë një biznes të saj privat.

Shpesh herë ajo sjell pamje nga vendi i punës.

Kësaj herë Learta ka publikuar trupin e saj e veshur thjeshtë.

Me disa kilogramë më me pakë, Learta po duket kaq bukur. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey