Kaltrina vishet shkurt, ekspozon këmbët e saj joshëse

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shkurt dhe goxha provokuese.

Në këtë pamje kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey