Kandidati maqedon nga paraqitet edhe me flamurin kuq e zi në studio (foto)

Goce Cvetkovski, kandidat për kryetar të bashkisë së Ohrit nga lëvizja “Bojkot” në listat e TMORO, përsëri u paraqit në stilin e tij në një debat televiziv.

Ai tha sonte në emisionin “Top Topic” se ai përfaqëson njerëzit, domethënë është një tabelë në të cilën njerëzit shkruajnë.

– Unë përfaqësoj shqiptarët, maqedonasit, turqit, tha ai dhe nxori tre flamuj nga secila prej kombësive.(INA)

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey