Kandidatura e Krasniqit për kryetar të PDK-së, Beqa: Oferta më e mirë për qytetarët e Kosovës

Beqa flet për kandidaturën e Krasniqit për kryetar të PDK-së.

Deputeti i PDK’së, Hajdar Beqa, ka folur për kandidaturën e Memli Krasniqit për Kryetar të PDK’së, raporton Express.

Sipas Beqës, Krasniqi është kandidat kredibil dhe oferta më e mirë për qytetarët e Kosovës.

“Unë konsideroj që Memli Krasniqi është kandidat kredibil dhe do te jetë oferta më e mirë për qytetarët e Kosovës”, ka thënë Beqa.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey