Kanita sjell në treg këngën e re “M’ke harru”

Kanita është ndër artistet që për vite me radhë ka qëndruar aktive me prurjet muzikore.

Po ashtu, bukuroshja brune publikon edhe imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Ditë më parë ajo ka paralajmëruar se do të lansojë këngën e re, që erdhi në treg ditën e djeshme (e premte).

Këtë e ka bërë të ditur në një postim në rrjetin social Instagram, duke ndarë edhe sekuenca nga klipi.

“M’ke harru” mban titullin prodhimtaria muzikore, instrumentali i së cilës i është besuar producentëve Rzon dhe Pllumb.

Në video këngëtarja shihet me një pamje engjëllore, e cila u komentua për të mirë nga fansat e saj.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey