Kapi mat të dashurin, vret veten studentja 23-vjeçare (Foto)

Një studente vrau veten, pasi zbuloi se u dashuri i saj i kishte dërguar mesazhe një vajze tjetër në Facebook.

Emily Elliott nisi një marrëdhënie me Shay Doyle, pasi u takuan në Universitetin Huddersfield, West Yorkshire. Çifti u nda në muajin shkurt të vitit 2019, kur ajo zbuloi se i dashuri kishte komunikuar me një femër tjetër.

Pas ndarjes, ajo tentoi të vriste veten, por u shpëtua nga miqtë. Ndërsa, disa muaj më pas, 23-vjeçarja u gjet e vdekur në shtëpinë e saj. Sipas mediave të huaja, vajza nuk e përballoi dot ndarjen dhe vendosi t’i jepte fund jetës.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey