“Kapitulli i Nurit’, Arjolën më nuk po e njeh askush në këtë pamje!

Arjola Demiri, është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare.

Ajo me talentin e saj, ka arritur të i bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

Por, namin më të madh ajo e bëri me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, ku arriti të fitojë edhe një apartament për fëmijët e saj.

Edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Arjola ka vazhduar me qenë një ndër personazhet me të komentuara në medait roze, shkruan ORAinfo.

E vetëdijshme për këtë, Arjola është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta nga përditshmëria e saj.

Ajo e fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet krejt ndryshe. Në këto imazhe, Arjola po duket person tjetër.

Grimi dhe nëdërhyrjet në fytyrë e kanë ndryshuar kaq shumë aktoren shqiptare. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey