Kaq me stil është veshur Anita Haradinaj për të shkuar me votua

Anita Muҫaj është moderatore shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Anita e shoqëruara nga burri i saj, sot e kanë kryer obligimin qytetar duke dal për të votuar në
zgjedhjet locale që po mbahen në Kosovë.

Me flokë të kapura dhe e veshur me setër të zezë dhe e xhinëse me vija, Anita po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey