Kaq shumë ka ndryshuar Qumili – nuk do ta njihni!

S’do ta njihni, kaq shumë ka ndryshuar Qumili.

Humoristi, Sevdai Radogoshi, ka ndryshuar aq shumë në pamjen e jashtme sa nuk do ta njihnit.

Përmes një lidhjeje të drejpërdrejt në ATV, ‘Qumili’ ka reaguar ndaj situatave të krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother” ku në qendër të vëmendjes ishte Fifi.

“Unë jam duke punuar një komedi, e cila do të shfaqet në fillimi të dhjetorit, dhe kur erdha në shtëpi ia pash sytë gruas kuq duke qarë, ajo nuk qanë kurrë, kur e pyeta çfarë ka tha ka dalë Fifi nga Big Brother VIP, edhe mua mu mbushën sytë me lot”, tha humoristi në Atv.

Por, ajo që të bie në sy është ndryshimi i tij, kjo për shkak të moshës së vjetër.

Më posht mund ta shihni në video se sa ka ndryshuar ‘Qumili’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey