Kasami: Besoj fuqishëm se fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami nga tubimi në Çair ka theksuar se beson se do fitojnë në disa komuna përfshirë edhe Tetovën, ku është kandidat.

“Besoj fuqishëm që do ta fitojmë Tetovën, besoj fuqishëm që do ta fitojmë edhe Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin. Besoj fuqishëm që edhe në komunat tjera si Likova, Saraji, Vrapçishti, Struga dhe Dollneni, do dalim në raundin e dytë”, ka deklaruar Kasami.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey