Kasami hap dosjen në bibliotekën e Tetovës

Kreu i Lëvizjes Besa, njëherit edhe kandidat për kryetar të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka vizituar bibliotekën e qytetit.

Gjatë kësaj visite Kasami morri edhe dy libra, për të cilët thotë se i’a kanë sugjeruar miqtë e tij.

Ai nga biblioteka tha se Tetova ka nevojë urgjente për dy leximore dhe tha se me ardhjen e tij në krye të Tetovës ndërtimi i leximoreve do të jetë punë e kryer.

Statusi i plotë i Kasamit:

‘Librat e rradhës, mi preferuan miqtë e mi. Qyteti i Tetovës ka nevojë urgjente për së paku dy leximore, të cilat do tu shërbenin nxënësve dhe studentëve!” ka shkruar Kasami.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey