Kate Moss bën një paraqitje magjepsëse në tapetin e kuq me një fustan të zi, në British Fashion Awards

Kate Moss bëri një ekspozitë magjepsëse të hënën në mbrëmje, ndërsa mbërriti në “Royal Albert Hall” të Londrës për ‘Çmimet e Modës Britanike 2023’. Supermodelja, 49 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan të zi, me një dekolte të zhytur dhe xhufka të varura. Fustani ishte i veshur me gurë të...

dhjetor 5, 2023 - 14:00
 0  7
Kate Moss bën një paraqitje magjepsëse në tapetin e kuq me një fustan të zi, në British Fashion Awards
Kate Moss bëri një ekspozitë magjepsëse të hënën në mbrëmje, ndërsa mbërriti në “Royal Albert Hall” të Londrës për ‘Çmimet e Modës Britanike 2023’. Supermodelja, 49 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan të zi, me një dekolte të zhytur dhe xhufka të varura. Fustani ishte i veshur me gurë të...