“Kemi me bo fëmijë sa një ekip i futbollit”, Fero dhe Arbenita befasojnë të gjithë

Fillimisht e tronditën opinionin publik me lajmin për martesën e tyre të fshehtë. Për të mos u mjaftuar me kaq, dyshja Fero e Arbenita Ismajli bënë namin kur kumtuan se po bëhen prindër të një vajze.

Por me sa duket shtatzënia e parë e Ismajlit nuk do të jetë “boom-i” i vetëm, pasi dyshja po planifikojnë diçka më të madhe.

Çifti po pretendojnë që familjen e tyre ta bëjnë sa “një ekip i futbollit”.

Kështu të paktën kanë deklaruar në një intervistë dhënë për “Studio A”.

I pyetur se a është i gatshëm për të krijuar familje, Fero është shprehur se gjithmonë ka qenë.“Gjithmonë të gatshëm jena.

Sa kemi me i bo?”- thotë Fero derisa i drejtohet gruas së tij, Arbenitës.“Një ekip futbolli,” – është përgjigja të cilën e jep modelja 22-vjeçe, gjersa nisin të qeshin që të dy.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey