Këngë për bija, Shkurte Fejza e Gresa Behluli vijnë me këngë të re

Në këngën e re, Shkurte Fejza e Gresa Behluli iu këndojnë bijave.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.
Kënga e tyre më e re titullohet “Bijat”, shkruan lajmi.

Ky projekt muzikor është finalizuar bashkë me videoklip.

Ndryshe, ky nuk është bashkëpunimi i parë mes tyre, pasi ato kanë lansuar bashkëpunime edhe më herët e të cilat janë pëlqyer nga publiku shqiptar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey