Këngëtari i njohur kosovar i jep fund beqarisë, publikohen fotot

Kohë më parë në një intervistë për “T7”, këngëtari Buta zbuloi që ishte në një lidhje dashurie që tri vite, ndërsa gjatë ditës së djeshme ai publikoi fotografi nga kurorëzimi.

Mbrëmjen e djeshme përmes disa fotove në rrjetin social “Instagram”, reperi ka zbuluar se ka celebruar dashurinë me partneren e tij, Fjollën.

Buta shfaqet në foto i veshur me kostum dhëndërie, ndërsa partnerja e tij me një fustan të bardhë dhe mban në duar një buqetë me lule.

https://www.instagram.com/p/CTpvZK8IzDd/?utm_source=ig_web_copy_link

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey