Këngëtari i njohur shqiptar humb personin e dashur: Prehu në paqe!

Këngëtari i njohur, Shkumbin Ismaili sot ka humbur një person të dashur. Gjyshi i tij ka ndërruar jetë dhe lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instastory.

“Prehu në paqe gjysh”, ka shkruar Shkumbini, krahas fotos në studio bashkë me gjyshin e tij. Theksojmë se këngëtari shquhet për vokalin e tij dhe preferohet shumë për muzikën e tij. Kënga e tij e fundit është “Shko”, që është pëlqyer shumë nga publiku.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey